Máte problém s počítačem?

Nevadí, počítače jsou jen stroje a můžou se také porouchat. Ať už máte problém s hardware nebo software, vždy se na nás můžete obrátit.

Software problémy u Vás umíme vyřešit i na dálku. Není pro nás překážkou jakákoliv verze operačního systému Microsoft Windows nebo Linux.

Hardware problémy je možné řešit zasláním počítače k nám a jeho následnou opravou. Při popisu závady a dojednání opravy přes telefon nebo e-mail není možné dopředu stanovit cenu opravy. V případě opravy u zákazníka se oprava řídí dle tarifu v ceníku.

 

Software oprava:

První hodina je účtována celá - 605 Kč s DPH a dále potom po 30 minutách.
Při software problému a jeho opravě v sídle zákazníka je kromě hodinové sazby účtován i výjezd technika 605 Kč s DPH a 9,68 Kč s DPH za každý kilometr cesty tam i zpět.

 

Hardware oprava:

První hodina je účtována celá - 605 Kč s DPH a dále potom po 30 minutách.
Při hardware problému a jeho opravě v sídle zákazníka je kromě hodinové sazby účtován i výjezd technika 605 Kč s DPH a 9,68 Kč s DPH za každý kilometr cesty tam i zpět.
Při zaslání počítače na diagnostiku je účtováno 360 Kč s DPH za diagnostiku. Tato částka se neplatí v případě, že zákazník bude požadovat následně opravu nebo bude zakupovat od nás nové nebo repasované zboží. Náklady na dopravu počítače do našeho sídla a zpět hradí zákazník. K přepravě využíváme Českou poštu nebo kurýrní službu. Zákazník je povinen ve vlastním zájmu zásilku řádně zabalit a pojistit, aby nedošlo k jeho poškození. Zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty. 

Opravami hardware notebooků a napájecích zdrojů se nezabýváme.

 

Při požadavku na okamžitý servisní výjezd do sídla zákazníka nebo dálkové opravě software počítače v době od PO do PÁ mezi 16:30 - 08:30 je účtována přirážka 100% k běžným sazbám. Stejná přirážka je účtována i o víkendech a státních svátcích.