Vážení návštěvníci,

delší dobu jsem zvažoval, co s touto webovou stránkou. Protože nese moje jméno, nebude nadále jen o mých obchodních aktivitách, ale bude zde k nalezení i něco více, týkajícího se mojí osoby. Sice mám většinu dní vyplněných na maximum a kromě odborné kritiky blogu svojí drahé nejsem blogovací typ, budu se snažit sem tam přidat nějaký článek o čemkoliv, co mě v té chvíli napadne a osloví. Ať už to bude politika, volný čas atd. Jak jsem zmínil výše, budou zde soukromě pracovní záležitosti, takže nečekejte placené (nebo skrytě placené) reklamy na produkty a služby. Pokud se o něčem rozhodnu psát, bude to proto, že chci a mám k tomu důvod. Rovněž nebudu klást velký důraz na design webu. Tím neříkám ale, že mě nezajímá, jak vypadá. Je to konzervatní přístup a obzvláště v IT, ale chci, abyste informace získali přímo, bez různých přikrášlení a složitostí.

 

S úctou Váš

Jakub Matoušek

V případě, že Vás naše nabídka zaujala nebo máte dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Jakub Matoušek DiS.
IČ: 74100033
DIČ: CZ9003171760
sídl. Obránců míru 816
391 65 Bechyně
Česká republika

Pracovní doba: Po-Ne dle dohody
Tel.: +420 604 370 120 (PO-PÁ 8-16, mimo tuto dobu e-mailem)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vítejte na stránkách firmy Jakub Matoušek - EDIS-IT. Jsme mladá a dynamicky se rozvíjejíci firma působící na trhu samostatně od roku 2010. Náš tým je schopen se přizpůsobit každému Vašemu požadavku, ať už se jedná o opravu počítače nebo tvorbu webových stránek a poskytování webhostingu. Hlavní činností naší firmy je tvorba úsporných počítačů, které šetří elektrickou energii a dálková správa počítačů.

Máte problém s počítačem?

Nevadí, počítače jsou jen stroje a můžou se také porouchat. Ať už máte problém s hardware nebo software, vždy se na nás můžete obrátit.

Software problémy u Vás umíme vyřešit i na dálku. Není pro nás překážkou jakákoliv verze operačního systému Microsoft Windows nebo Linux.

Hardware problémy je možné řešit zasláním počítače k nám a jeho následnou opravou. Při popisu závady a dojednání opravy přes telefon nebo e-mail není možné dopředu stanovit cenu opravy. V případě opravy u zákazníka se oprava řídí dle tarifu v ceníku.

 

Software oprava:

První hodina je účtována celá - 605 Kč s DPH a dále potom po 30 minutách.
Při software problému a jeho opravě v sídle zákazníka je kromě hodinové sazby účtován i výjezd technika 605 Kč s DPH a 9,68 Kč s DPH za každý kilometr cesty tam i zpět.

 

Hardware oprava:

První hodina je účtována celá - 605 Kč s DPH a dále potom po 30 minutách.
Při hardware problému a jeho opravě v sídle zákazníka je kromě hodinové sazby účtován i výjezd technika 605 Kč s DPH a 9,68 Kč s DPH za každý kilometr cesty tam i zpět.
Při zaslání počítače na diagnostiku je účtováno 360 Kč s DPH za diagnostiku. Tato částka se neplatí v případě, že zákazník bude požadovat následně opravu nebo bude zakupovat od nás nové nebo repasované zboží. Náklady na dopravu počítače do našeho sídla a zpět hradí zákazník. K přepravě využíváme Českou poštu nebo kurýrní službu. Zákazník je povinen ve vlastním zájmu zásilku řádně zabalit a pojistit, aby nedošlo k jeho poškození. Zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty. 

Opravami hardware notebooků a napájecích zdrojů se nezabýváme.

 

Při požadavku na okamžitý servisní výjezd do sídla zákazníka nebo dálkové opravě software počítače v době od PO do PÁ mezi 16:30 - 08:30 je účtována přirážka 100% k běžným sazbám. Stejná přirážka je účtována i o víkendech a státních svátcích.